background
SGI

1.

NAZWA KLUBU: UKS Karate SHOTOKAN Skarszewy
INSTRUKTOR: Marcin Szwarc 2 dan
MIEJSCE: ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH 83 – 250 Skarszewy ul. Kopernika 3
TERMINY: Środa, Piątek 18:00-19:15
www: www.facebook.com/UKSKSS

2.

NAZWA KLUBU: Ostrowski Klub Karate-do Shotokan
INSTRUKTOR: Tadeusz Kurzawski 4dan, Artur Mańkowski 3dan
TERMINY I MIEJSCA TRENINGÓW: Ostrów Wielkopolski, Raszków | szczegóły na stronie internetowej
www: www.karateostrow.pl

3.

NAZWA KLUBU: Międzyszkolny Uczniowski Klub Karate Tradycyjnego "Fudokan"
INSTRUKTOR: Krzysztof Czekała 3dan
TERMINY I MIEJSCA TRENINGÓW: Krzyż Wielkopolski, Drezdenko, Wieleń | szczegóły na stronie internetowej
www: www.shotokan-krzyz.eu

4.

NAZWA KLUBU: Międzyszkolny Uczniowski Klub Karate "Enpi"
INSTRUKTOR: Wacław Mucha-Kuczyński 1dan
TERMINY I MIEJSCA TRENINGÓW: Ostrzeszów, Syców, Ostrów Wlkp., Doruchów, Kobyla Góra, Zamość k.Grabowa | szczegóły na stronie internetowej
www: www.karate.ostrzeszow.pl

5.

NAZWA KLUBU: Sekcja Karate KS ''Wierzyca'' - Pelplin.
INSTRUKTOR: Adam Cichocki 4dan.
MIEJSCE: Zespół Szkół nr 2 Pelplin ul.Kościuszki 12A
TERMINY: poniedziałek, środa, piątek-18:30-20:00
www:

6.

NAZWA KLUBU: Międzyszkolny Uczniowski Klub Karate "Shotokan" w Tucholi
INSTRUKTOR: Tomasz Krygowski 4dan
MIEJSCE: OSiR ul. Warszawska 17, Tuchola
TERMINY: poniedziałek:17:00-21:00, czwartek:16:00-20:00, niedziela: 8:00-9:30 tylko dla zaawansowanych
www:

 
 7.
 
NAZWA KLUBU:Międzyszkolny Uczniowski Klub Karate "Shotokan"
INSTRUKTOR: Tomasz Krygowski 4dan, Tomasz Szczepański 1dan
MIEJSCE: Hala Parku Wodnego ul. Huberta Wagnera 1, Chojnice
TERMINY: wtorek-16:30-18:30, piątek-18:00-20:00
www:
 
 8.
 
NAZWA KLUBU: Beskidzki Klub Tradycyjnego Karate "Keiko"
INSTRUKTOR: Krzysztof Kaczor 2dan
MIEJSCE: Gimnazjum Publiczne nr 2, Cz-Dz., ul. Targowa
TERMINY: poniedziałki: 18.00-20.00, czwartki:18.00-20.00
www: www.klubkeiko.pl, www.klubkeiko.blogspot.com
 
9.
 
NAZWA KLUBU:Międzyszkolny Uczniowski Klub Karate "Shotokan"
INSTRUKTOR: Tomasz Krygowski 4dan, Piotr Ossowski 1dan
MIEJSCE: SP-1, ul. Dworcowa 8, Czersk
TERMINY: środa-18:00-20:00, sobota-9:00-11:00
www:
 
 10.
 
NAZWA KLUBU: Międzyszkolny Uczniowski Klub Karate "Shotokan"
INSTRUKTOR: Tomasz Krygowski 4dan
MIEJSCE: SP-Śliwice, ul. Szkolna 9, Śliwice
TERMINY: środa-16:30-17:30, sobota-12:00-14:00
www:
 
11.
 
NAZWA: Klub Karate "SHOTOKAN" w Kaliskach
INSTRUKTOR: Piotr Ossowski 1dan
MIEJSCE: ZSP w Kaliskach ul. Długa 53
TERMINY: poniedziałki i czwartki 17.00 -19.00
www:
 
12.

NAZWA: Międzyszkolny Uczniowski Klub Karate Shotokan Człuchów
INSTRUKTOR: Paweł Zieliński 3dan, Stanisław Chrapkowski 1dan
MIEJSCE: 77-300 Człuchów, ul. Koszalińska 2a
TERMINY: poniedziałki i czwartki 17:00-21:30
www: www.karate.wczluchowie.pl

 
13.

NAZWA: MUKK "Champion" Słupsk
INSTRUKTOR: Przemysław Juchniewicz 2dan
MIEJSCE: SP nr 10 w Słupsku, ul. Kulczyńskiego 1a
TERMINY: wtorki i czwartki, 17.30-20.00
www: www.champion.slupsk.pl

 
14.

NAZWA: MUKK w Lubaczowie
INSTRUKTOR: Arkadiusz Kołodziej 4dan
MIEJSCE: szczegóły na www
TERMINY: szczegóły na www
www: www.karateka.lubaczow.pl

 
15.
 
NAZWA: Klub Karate TOKON w Wałczu
INSTRUKTOR: Robert Reiter 4dan
MIEJSCE: szczegóły na www
TERMINY: szczegóły na www
www: www.karate-tokon.pl

16.

NAZWA: Uczniowski Klub Karate "Shotokan" w Tucznie
INSTRUKTOR: Maciej Zielenkiewicz 1dan
MIEJSCE: szczegóły na www
TERMINY: poniedziałek i czwartek 18.00-20.30
www: https://www.facebook.com/UKKShotokanTuczno

17.

NAZWA: Kase Ha Karate Do "Garage"
INSTRUKTOR: Marcin Zawada 3dan, Wojciech Lembicz 2dan
MIEJSCE: Mały Rudnik 35A, 86-302 Mały Rudnik
TERMINY: poniedziałki i czwartki, godz. 18-20
www: KaseHa KarateDO Garage

 

 

 

 

 

 

2017  Shotokan Goshindo Intitute Poland   globbers joomla templates