background
SGI

Wyniki Mikołajkowego Turnieju Karate Młodzików S.G.I.Poland

Ostrzeszów; 15.12.2013

młodziczki młodsze

kata

1

Kinga Leszczyńska

Czersk

2

Marika Pilarczyk

Zamość

3

Agata Szczęch

Krzyż

kumite

1

Kinga Leszczyńska

Czersk

2

Agata Szczęch

Krzyż

3

Marika Pilarczyk

Zamość

 

 

 

 

 

młodzicy młodsi

kata

1

Kacper Portasiak

Ostrów Wlkp.

 

 

2

Maciej Dybol

Ostrów Wlkp.

 

 

3

Dionizy Galewski

Ostrów Wlkp.

 

 

4

Jakub Kos

Tuchola

 

kumite

1

Kacper Portasiak

Ostrów Wlkp.

 

 

2

Jakub Beling

Tuchola

 

 

3

Maciej Dybol

Ostrów Wlkp.

 

 

4

Dionizy Galewski

Ostrów Wlkp.

 

 

 

 

 

młodziczki

kata

1

Joanna Konik

Ostrów Wlkp.

początkujący

 

2

Wiktoria Zawada

Ostrz

 

 

3

Oliwia Wojtasik

Doruchów

 

 

4

 

 

 

kumite

1

Joanna Konik

Ostrów Wlkp.

 

 

2

Wiktoria Zawada

Ostrz

 

 

3

Oliwia Wojtasik

Doruchów

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

młodzicy

kata

1

Filip Warczak

Tuchola

początkujący

 

2

Mateusz Cieślak

Ostrów Wlkp.

 

 

3

Dawid Michniewski

Doruchów

 

 

4

Krzysztof Toruniewski

Ostrów Wlkp.

 

kumite

1

Mateusz Cieślak

Ostrów Wlkp.

 

 

2

Filip Warczak

Tuchola

 

 

3

Maksymilian Błaut

Ostrów Wlkp.

 

 

4

Dawid Michniewski

Doruchów

 

 

 

 

 

młodziczki

kata

1

Bogna Tryboba

Krzyż

 

 

2

Martyna Leszczyńska

Tuchola

 

 

3

Izabela Kożuch

Tuchola

 

 

4

Anna Skrzypek

Zamość

 

kumite

1

Izabela Kożuch

Tuchola

 

 

2

Kinga Klafetka

Tuchola

 

 

3

Bogna Tryboba

Krzyż

 

 

4

Julia Jastrzębska

Ostrów

 

 

 

 

 

młodzicy

kata

1

Jakub Kurzawski

Ostrów Wlkp.

 

 

2

Mateusz Frąckowiak

Krzyż

 

 

3

Szymon Jończak-Lis

Ostrów Wlkp.

 

 

4

Szymon Polasik

Tuchola

 

kumite

1

Mateusz Frąckowiak

Krzyż

 

 

2

Szymon Polasik

Tuchola

 

 

3

Bartosz Klafetka

Czersk

 

 

4

Szymon Jończak-Lis

Ostrów Wlkp.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

młodziczki starsze

kata

1

Emila Gliniecka

Tuchola

 

 

2

Maryna  Babińska

Tuchola

 

 

3

 

 

 

 

4

 

 

 

kumite

1

Emila Gliniecka

Tuchola

 

 

2

Maryna  Babińska

Tuchola

 

 

3

 

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

młodzicy starsi

kata

1

Fabian Biniak

Krzyż

 

 

2

Szymon Czekała

Krzyż

 

 

3

Gracjan Grzegorowski

Ostrów

 

 

4

Mateusz Nawrot

Ostrów

 

kumite

1

Maciej Krygowski

Tuchola

 

 

2

Fabian Biniak

Krzyż

 

 

3

Mateusz Nawrot

Ostrów

 

 

4

Gracjan Jurkiewicz

Tuchola

2020  Shotokan Goshindo Intitute Poland   globbers joomla templates