background
SGI

WYNIKI

X MIĘDZYWOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU KARATE SHOTOKAN S.G.I. W KRZYŻU WLKP., 12/13.04.2014r

 

MŁODZICY MŁODSI

KATA DZIEWCZĄT (2006 i młodsi)

1.

Agata Szczęch

Krzyż

2.

Oliwia Szewa

Człuchów

3.

Maria Hellak

Krzyż

4.

Aneta Majchrzak

Krzyż

KATA CHŁOPCÓW (2006 i młodsi)

1.

Kacper Oleksak

Krzyż

2.

Norbert Gawrysiak

Słupsk

3.

Adrian Kozak

Krzyż

4.

Artur Zwoliński

Krzyż

KUMITE  DZIEWCZĄT (2006 i młodsi)

1.

Agata Szczęch

Krzyż

2.

Lena Tomczak

Drezdenko

3.

Maria Hellak

Krzyż

4.

Aneta Majchrzak

Krzyż

KUMITE CHŁOPCÓW (2006 i młodsi)

1.

Kacper Oleksak

Krzyż

2.

Kamil Bortnik

Krzyż

3.

Norbert Gawrysiak

Słupsk

4.

Dominik Lejman

Wieleń

 

MŁODZICY

KATA DZIEWCZĄT (2005 -2003)

1.

Katarzyna Stefiniak

Piła

2.

Natalia Heron

Człuchów

3.

Aleksandra Petrecka

Człuchów

4.

Wiktoria Zielkowska

Człuchów

KATA CHŁOPCÓW (2005-2003)

1.

Stanisław Sendłak

Piła

2.

Jakub Berendt

Tuchola

3.

Adam Starosta

Krzyż

4.

Artur Fryga

Słupsk

KUMITE  DZIEWCZĄT (2005-2003)

1.

Wiktoria Sawicka

Tuchola

2.

Katarzyna Stafiniak

Piła

3.

Natalia Heron

Człuchów

4.

Julia Jastrzębska

Ostrów Wlkp.

KUMITE CHŁOPCÓW (2005-2003)

1.

Konrad Buczkowski

Ostrów Wlkp.

2.

Szymon Jończak - Lis

Ostrów Wlkp.

3.

Patryk  Elert

Człuchów

4.

Hubert Urban

Tuchola

 

MŁODZICY  STARSI

KATA DZIEWCZĄT (2002-2000)

1.

Alicja Chyła

Pelplin

2.

Julia Góralska

Człuchów

3.

Natalia Laskowska

Pelplin

4.

Dominika Kondeusz

Krzyż

KATA CHŁOPCÓW (2002-2000)

1.

Michał Bania 

Lubaczów

2.

Oskar Kurek

Pelplin

3.

Hubert Załuski

Lubaczów

4.

Bartosz Skłodowski

Pelplin

KUMITE  DZIEWCZĄT (2002-2000)

1.

Julia Góralska

Człuchów

2.

Alicja Chyła

Pelplin

3.

Justyna Oleszycka

Lubaczów

4.

Joanna Konik

Ostrów Wlkp.

KUMITE CHŁOPCÓW (2002-2000)

1.

Maciej Krygowski

Tuchola

2.

Piotr Żulewicz

Lubaczów

3.

Oskar Kurek

Pelplin

4.

Dominik Prabucki

Kaliska

 

JUNIORZY MŁODSI

KATA DZIEWCZĄT (1999-1997)

1.

Wiktoria Załuska

Lubaczów

2.

Sylwia Krywko

Lubaczów

3.

Klaudia Szaganiec

Lubaczów

4.

Paulina Połeć

Lubaczów

KATA CHŁOPCÓW (1999-1997)

1.

Dawid Skłodowski

Pelplin

2.

Piotr Czaban

Lubaczów

3.

Piotr Frąszczak

Ostrów Wlkp.

4.

Kamil Mokrzycki

Lubaczów

KUMITE  DZIEWCZĄT (1999-1997)

1.

Sylwia Tryboba

Krzyż

2.

Sylwia Krywko

Lubaczów

3.

Klaudia Szaganiec

Lubaczów

4.

Wiktoria Załuska

Lubaczów

KUMITE CHŁOPCÓW (1999-1997)

1.

Dawid Skłodowski

Pelplin

2.

Piotr Czaban

Lubaczów

3.

Piotr Frąszczak

Ostrów Wlkp.

4.

Jakub Rajewski

Krzyż

 

 

ORGANIZATOR                                                                                SĘDZIA GŁÓWNY
Krzysztof  Czekała                                                                                Katarzyna Suss

 

 

 

 

2018  Shotokan Goshindo Intitute Poland   globbers joomla templates