WYNIKI

X MIĘDZYWOJEWÓDZKIEGO TURNIEJU KARATE SHOTOKAN S.G.I. W KRZYŻU WLKP., 12/13.04.2014r

 

MŁODZICY MŁODSI

KATA DZIEWCZĄT (2006 i młodsi)

1.

Agata Szczęch

Krzyż

2.

Oliwia Szewa

Człuchów

3.

Maria Hellak

Krzyż

4.

Aneta Majchrzak

Krzyż

KATA CHŁOPCÓW (2006 i młodsi)

1.

Kacper Oleksak

Krzyż

2.

Norbert Gawrysiak

Słupsk

3.

Adrian Kozak

Krzyż

4.

Artur Zwoliński

Krzyż

KUMITE  DZIEWCZĄT (2006 i młodsi)

1.

Agata Szczęch

Krzyż

2.

Lena Tomczak

Drezdenko

3.

Maria Hellak

Krzyż

4.

Aneta Majchrzak

Krzyż

KUMITE CHŁOPCÓW (2006 i młodsi)

1.

Kacper Oleksak

Krzyż

2.

Kamil Bortnik

Krzyż

3.

Norbert Gawrysiak

Słupsk

4.

Dominik Lejman

Wieleń

 

MŁODZICY

KATA DZIEWCZĄT (2005 -2003)

1.

Katarzyna Stefiniak

Piła

2.

Natalia Heron

Człuchów

3.

Aleksandra Petrecka

Człuchów

4.

Wiktoria Zielkowska

Człuchów

KATA CHŁOPCÓW (2005-2003)

1.

Stanisław Sendłak

Piła

2.

Jakub Berendt

Tuchola

3.

Adam Starosta

Krzyż

4.

Artur Fryga

Słupsk

KUMITE  DZIEWCZĄT (2005-2003)

1.

Wiktoria Sawicka

Tuchola

2.

Katarzyna Stafiniak

Piła

3.

Natalia Heron

Człuchów

4.

Julia Jastrzębska

Ostrów Wlkp.

KUMITE CHŁOPCÓW (2005-2003)

1.

Konrad Buczkowski

Ostrów Wlkp.

2.

Szymon Jończak - Lis

Ostrów Wlkp.

3.

Patryk  Elert

Człuchów

4.

Hubert Urban

Tuchola

 

MŁODZICY  STARSI

KATA DZIEWCZĄT (2002-2000)

1.

Alicja Chyła

Pelplin

2.

Julia Góralska

Człuchów

3.

Natalia Laskowska

Pelplin

4.

Dominika Kondeusz

Krzyż

KATA CHŁOPCÓW (2002-2000)

1.

Michał Bania 

Lubaczów

2.

Oskar Kurek

Pelplin

3.

Hubert Załuski

Lubaczów

4.

Bartosz Skłodowski

Pelplin

KUMITE  DZIEWCZĄT (2002-2000)

1.

Julia Góralska

Człuchów

2.

Alicja Chyła

Pelplin

3.

Justyna Oleszycka

Lubaczów

4.

Joanna Konik

Ostrów Wlkp.

KUMITE CHŁOPCÓW (2002-2000)

1.

Maciej Krygowski

Tuchola

2.

Piotr Żulewicz

Lubaczów

3.

Oskar Kurek

Pelplin

4.

Dominik Prabucki

Kaliska

 

JUNIORZY MŁODSI

KATA DZIEWCZĄT (1999-1997)

1.

Wiktoria Załuska

Lubaczów

2.

Sylwia Krywko

Lubaczów

3.

Klaudia Szaganiec

Lubaczów

4.

Paulina Połeć

Lubaczów

KATA CHŁOPCÓW (1999-1997)

1.

Dawid Skłodowski

Pelplin

2.

Piotr Czaban

Lubaczów

3.

Piotr Frąszczak

Ostrów Wlkp.

4.

Kamil Mokrzycki

Lubaczów

KUMITE  DZIEWCZĄT (1999-1997)

1.

Sylwia Tryboba

Krzyż

2.

Sylwia Krywko

Lubaczów

3.

Klaudia Szaganiec

Lubaczów

4.

Wiktoria Załuska

Lubaczów

KUMITE CHŁOPCÓW (1999-1997)

1.

Dawid Skłodowski

Pelplin

2.

Piotr Czaban

Lubaczów

3.

Piotr Frąszczak

Ostrów Wlkp.

4.

Jakub Rajewski

Krzyż

 

 

ORGANIZATOR                                                                                SĘDZIA GŁÓWNY
Krzysztof  Czekała                                                                                Katarzyna Suss