background
SGI

I Ogólnopolski Turniej Karate SGI Poland 28-29.03.2015 r.- Krzyż Wielkopolski

 

WYNIKI

 

Kategoria wiekowa: młodzicy mł. (2007 i mł.)

 

kata ind. dziewcząt

1 miejsce – Maria Hellak (Krzyż Wlkp.)

2 miejsce – Oliwia Paukszteło (Człuchów)

3 miejsce – Oliwia Szewa (Człuchów)

4 miejsce – Tatiana Andrukonis (Krzyż Wlkp.)

 

kata ind. chłopców

1 miejsce – Maksym Strzałkowski (Słupsk)

2 miejsce – Kamil Szczęsny (Drezdenko)

3 miejsce – Kacper Oleksak (Krzyż Wlkp.)

4 miejsce – Jan Stawik (Ostrów Wlkp.)

 

kumite ind. dziewcząt

1 miejsce – Oliwia Szewa (Człuchów)

2 miejsce – Monika Gilakowska (Ostrzeszów)

3 miejsce – Oliwia Paukszteło (Człuchów)

4 miejsce – Nelli Spychalska (Krzyż Wlkp.)

 

kumite ind. chłopców

1 miejsce – Kacper Oleksak (Krzyż Wlkp.)

2 miejsce – Maksym Strzałkowski (Słupsk)

3 miejsce – Wojciech Krygowski (Tuchola)

4 miejsce – Jan Stawik (Ostrów Wlkp.)

 

 Kategoria wiekowa:  młodzicy (2004-2006, stopnie 9.1 - 9.3 kyu)

 

kata ind. dziewcząt

1 miejsce – Agnieszka Helak (Krzyż Wlkp.)

2 miejsce – Aneta Majchrzak (Krzyż Wlkp.)

3 miejsce – Julia Grzybowska (Krzyż Wlkp.)

4 miejsce – Amelia Malach (Wieleń)

 

kata ind. chłopców

1 miejsce – Szymon Malisz (Wieluń)

2 miejsce – Krystian Renn (Drezdenko)

3 miejsce – Jan Pulka (Krzyż Wlkp.)

4 miejsce – Kacper Sobczak (Ostrów Wlkp.)

 

kumite ind. dziewcząt

 

1 miejsce – Agnieszka Helak (Krzyż Wlkp.)

2 miejsce – Julia Grzybowska (Krzyż Wlkp.)

3 miejsce – Zuzanna Pawęska (Człuchów)

4 miejsce – Wiktoria Smolińśka (Człuchów)

 

kumite ind. chłopców

1 miejsce – Oskar Frąckiewicz (Słupsk)

2 miejsce – Krystian Renn (Drezdenko)

3 miejsce – Emilian Mogiłka (Człuchów)

4 miejsce – Jeremi Śpiołek (Drezdenko)

 

Kategoria wiekowa:  młodzicy (2004-2006, stopnie 8.1 - 4.3 kyu)

 

kata ind. dziewcząt

1 miejsce – Kornelia Klich (Słupsk)

2 miejsce – Aleksandra Petrecka (Człuchów)

3 miejsce – Martyna Oleksak (Krzyż Wlkp.)

4 miejsce – Agata Szczęch (Krzyż Wlkp.)

 

kata ind. chłopców

1 miejsce – Szymon Jończak-Lis (Ostrów Wlkp.)

2 miejsce – Filip Kamiński (Człuchów)

3 miejsce – Hubert Lange (Człuchów)

4 miejsce – Jakub Kos (Tuchola)

 

kumite ind. dziewcząt

1 miejsce – Laura Łomnicka (Ostrów Wlkp.)

2 miejsce – Kornelia Klich (Słupsk)

3 miejsce – Wiktoria Wiśniewska (Człuchów)

4 miejsce – Aleksandra Petrecka (Człuchów)

 

 

kumite ind. chłopców

1 miejsce – Miłosz Krassowski (Człuchów)

2 miejsce – Szymon Jończak-Lis (Ostrów Wlkp.)

3 miejsce – Hubert Lange (Człuchów)

4 miejsce – Maciej Mrozewski (Człuchów)

 

Kategoria wiekowa:  młodzicy starsi (2001-2003, stopnie 9.1 - 9.3 kyu)

 

kata ind. dziewcząt

1 miejsce – Aleksandra Renn (Drezdenko)

2 miejsce – Alicja Górska (Krzyż Wlkp.)

3 miejsce – Alicja Śmigielska (Krzyż Wlkp.)

4 miejsce – Dominika Gumna (Drezdenko)

 

kata ind. chłopców

1 miejsce – Paweł Malisz (Wieleń)

2 miejsce – Szymon Sobolewski (Drezdenko)

3 miejsce – Szymon Szulta (Człuchów)

4 miejsce – Jakub Krysztofiak (Krzyż Wlkp.)

 

kumite ind. dziewcząt

1 miejsce – Aleksandra Renn (Drezdenko)

2 miejsce – Dominika Gumna (Drezdenko)

3 miejsce – Alicja Śmigielska (Krzyż Wlkp.)

4 miejsce – Alicja Górska (Krzyż Wlkp.)

 

 

kumite ind. chłopców

1 miejsce – Szymon Szulta (Człuchów)

2 miejsce – Paweł Malisz (Wieleń)

3 miejsce – Jakub Krysztofiak (Krzyż Wlkp.)

4 miejsce – Szymon Sobolewski (Drezdenko)

 

Kategoria wiekowa:  młodzicy st. (2001-2003, stopnie 8.1 – 4.3 kyu)

 

kata ind. dziewcząt

1 miejsce – Julia Góralska (Człuchów)

2 miejsce – Bogna Tryboba (Krzyż Wlkp.)

3 miejsce – Natalia Heron (Człuchów)

4 miejsce – Nadia Andrukonis (Krzyż Wlkp.)

 

kata ind. chłopców

1 miejsce – Krzysztof Gurdak (Człuchów)

2 miejsce – Miłosz Tchórzka (Krzyż Wlkp.)

3 miejsce – Mateusz Frąckowiak (Krzyż Wlkp.)

4 miejsce – Dawid Serwa (Skarszewy)

 

kumite ind. dziewcząt

1 miejsce – Julia Góralska (Człuchów)

2 miejsce – Bogna Tryboba (Krzyż Wlkp.)

3 miejsce – Natalia Heron (Człuchów)

4 miejsce – Agnieszka Chrapkowska (Człuchów)

 

kumite ind. chłopców

1 miejsce – Maciej Krygowski (Tuchola)

2 miejsce – Mateusz Frąckowiak (Krzyż Wlkp.)

3 miejsce – Dawid Serwa (Skarszewy)

4 miejsce – Nikodem Pawłowski (Krzyż Wlkp.)

 

 

Kategoria wiekowa:  junior mł. (2000-1998)

 

kata ind. dziewcząt

1 miejsce – Julia Grabowicz (Tuchola)

2 miejsce – Emilia Gliniecka (Tuchola)

3 miejsce – Weronika Klocek (Krzyż Wlkp.)

4 miejsce – Sylwia Tryboba (Krzyż Wlkp.)

 

kata ind. chłopców

1 miejsce – Samuel Jurkiewicz (Tuchola)

2 miejsce – Mateusz Myszka (Pelplin)

3 miejsce – Dominik Prabucki (Kaliska)

4 miejsce – Szymon Czekała (Krzyż Wlkp.)

 

kumite ind. dziewcząt

1 miejsce – Emilia Gliniecka (Tuchola)

2 miejsce – Sylwia Tryboba (Krzyż Wlkp.)

3 miejsce – Julia Grabowicz (Tuchola)

4 miejsce – Weronika Klocek (Krzyż Wlkp.)

 

kumite ind. chłopców

1 miejsce – Samuel Jurkiewicz (Tuchola)

2 miejsce – Fabian Biniak (Krzyż Wlkp.)

3 miejsce – Gracjan Jurkiewicz (Tuchola)

4 miejsce – Szymon Czekała (Krzyż Wlkp.)

 

 

 

 

 

 

 

2018  Shotokan Goshindo Intitute Poland   globbers joomla templates