background
SGI

KLUBOWY TURNIEJ KARATE SGI

11-12.04.2015

CZŁUCHÓW

 

Konkurencja 1: KATA dziewcząt i chłopców

9.1-4.3 Kyu 2007 i mł. :

1. Fabian Brylowski – Sąpolno

2. Oliwia Paukszteło – Sąpolno

3. Oliwia Szewa – Człuchów

3. Miłosz Czajkowski – Człuchów

 

Konkurencja 7: KUMITE chłopców

7.2-4.3  Kyu 2004 - 2006 :

1. Miłosz Krassowski – Człuchów

2. Rafał Dowksza – Człuchów

3. Hubert Urban - Tuchola

3. Hubert Lange – Człuchów

 

Konkurencja 2: KATA dziewcząt i chłopców

9.1-9.3 Kyu 2004 - 2006 :

1. Marcel Kęsik - Człuchów

2. Emilian Mogiłka – Człuchów

3. Wiktoria Smolińska – Człuchów

3. Oliwier Brzeziński – Słupsk

 

Konkurencja 8: KATA dziewcząt i chłopców

9.1 - 8  Kyu 2001 - 2003 :

1. Patryk Wójciszyn - Człuchów

2. Patryk Krośnicki – Słupsk

3. Wojciech Dzieciątko - Człuchów

3. Szymon Szulta – Sąpolno

 

Konkurencja 3: KATA dziewcząt i chłopców

8.1-7.1 Kyu 2004 - 2006 :

1. Szymon Ollick - Sąpolno

2. Monika Dzieciątko – Człuchów

3. Kacper Grzesiak – Człuchów

3. Igor Lipski – Człuchów

 

Konkurencja 9: KUMITE  chłopców

9.1 - 8  Kyu 2001 - 2003 :

1. Szymon Szulta - Sąpolno

2. Patryk Wójciszyn - Człuchów

3. Wojciech Dzieciątko - Człuchów

3. Dominik Szczepaniuk – Słupsk

 

Konkurencja 4: KUMITE dziewcząt

8.1-7.1 Kyu 2004 - 2006 :

1. Dominika Krawczyk - Sąpolno

2. Wiktoria Wiśniewska – Człuchów

3. Wiktoria Zielkowska – Człuchów

 

Konkurencja 10: KATA dziewcząt i chłopców

7.1 - 4  Kyu 2001 - 2003 :

1. Natalia Heron - Człuchów

2. Julia Góralska - Człuchów

3. Maciej Krygowski - Tuchola

3. Wojciech Bruski - Człuchów

 

Konkurencja 5: KUMITE chłopców

8.1-7.1 Kyu 2004 - 2006 :

1. Mateusz Babiński – Tuchola

2. Michał Słabicki – Człuchów

3. Igor Lipski – Człuchów

3. Szymon Ollick – Sąpolno

 

Konkurencja 11: KUMITE dziewcząt

7.1 - 4  Kyu 2001 - 2003 :

1. Julia Góralska - Człuchów

2. Martyna Babińska - Tuchola

3. Julia Lipska - Człuchów

3. Emilia Gliszczyńska - Człuchów

 

Konkurencja 6: KATA dziewcząt i chłopców

7.2-4.3  Kyu 2004 - 2006 :

1. Hubert Lange - Człuchów

2. Miłosz Krassowski – Człuchów

3. Dawid Badzio – Słupsk

3. Patryk Elert – Człuchów

 

Konkurencja 12: KUMITE chłopców

7.1 - 4  Kyu 2001 - 2003 :

1. Maciej Krygowski - Tuchola

2. Wojciech Bruski - Człuchów

3. Piotr Latawiec - Człuchów

3. Samuel Gruber - Człuchów

 

2018  Shotokan Goshindo Intitute Poland   globbers joomla templates