background
SGI

PUCHAR SGI POLAND

SŁUPSK 14.11.2015

WYNIKI TURNIEJU

SUPERMŁODZICY

 

Nazwisko

Imię

Klub

Dziewczęta

KIHON

do 9.1 kyu

2007 i mł.

1

PODSTAWEK

WIKTORIA

SIEMIANICE

2

LEWCZUK

ODETA

SIEMIANICE

3

KWIATKOWSKA

OLIWIA

CZŁUCHÓW

4

SYREK

NADIA

SIEMIANICE

SUPERMŁODZICY

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

KIHON

do 9.1 kyu

2007 i mł.

1

KNIAŹ

JAKUB

SIEMIANICE

2

IZBANER

DAWID

CZŁUCHÓW

3

KMITA

WOJCIECH

SIEMIANICE

4

BURCZYK

MIRON

SŁUPSK

MŁODZICY MŁ

 

Nazwisko

Imię

Klub

Dziewczęta

KATA

9.1-4.3 Kyu

2007 i mł.

1

KOŁODZIEJ

SONIA

LUBACZÓW

2

WÓJCOSZYN

MAJA

CZŁUCHÓW

3

PAUKSZTEŁO

OLIWIA

CZŁUCHÓW

4

SZEWA

OLIWIA

CZŁUCHÓW

MŁODZICY MŁ

 

Nazwisko

Imię

Klub

Dziewczęta

KUMITE

9.1-4.3 Kyu

2007 i mł.

1

KOŁODZIEJ

SONIA

LUBACZÓW

2

HELLAK

MARIA

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

3

SZEWA

OLIWIA

CZŁUCHÓW

4

JANIK

EWA

SŁUPSK

MŁODZICY MŁ

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

KATA

9.1-4.3 Kyu

2007 i mł.

1

BRYLOWSKI

FABIAN

CZŁUCHÓW

2

BINIAK

GRACJAN

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

3

OLEKSAK

KACPER

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

4

STRZAŁKOWSKI

MAKSYM

SŁUPSK

MŁODZICY MŁ

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

KUMITE

9.1-4.3 Kyu

2007 i mł.

1

FRĄSZCZAK

JAN

OSTRÓW WLKP

2

ROBACKI

ALEKSANDER

LUBACZÓW

3

BRYLOWSKI

FABIAN

CZŁUCHÓW

4

STRZAŁKOWSKI

MAKSYM

SŁUPSK

MŁODZICY

 

Nazwisko

Imię

Klub

Dziewczęta

KATA

9.1-7.3 Kyu

2004-2006

1

LEWIŃSKA

MARTYNA

CZŁUCHÓW

2

NIESIOŁOWSKA

ZUZANNA

TUCHOLA

3

PETRECKA

ALEKSANDR

CZŁUCHÓW

4

PRZYSIECKA

ALEKSANDRA

SŁUPSK

MŁODZICY

 

Nazwisko

Imię

Klub

Dziewczęta

KUMITE

9.1-7.3 Kyu

2004-2006

1

WARSIŃSKA

DOMINIKA

CZŁUCHÓW

2

PETRECKA

ALEKSANDRA

CZŁUCHÓW

3

KUPIEC

PATRYCJA

SIEMIANICE

4

NIESIOŁOWSKA

ZUZANNA

TUCHOLA

MŁODZICY

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

KATA

9.1-7.3 Kyu

2004-2006

1

JANICKI

ALEKSANDER

OSTRÓW WLKP

2

GÓRKO

KAMIL

CZŁUCHÓW

3

OLLICK

SZYMON

CZŁUCHÓW

4

FRĄCZKIEWICZ

OSKAR

SIEMIANICE

MŁODZICY

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

KUMITE

9.1-4.3 Kyu

2004-2006

1

ILNICKI

KACPER

LUBACZÓW

2

GÓRKO

KAMIL

CZŁUCHÓW

3

KUKLIŃSKI

JAKUB

CZŁUCHÓW

4

SŁABICKI

MICHAŁ

CZŁUCHÓW

MŁODZICY

 

Nazwisko

Imię

Klub

Dziewczęta

KATA

6.1-4.3 Kyu

2004-2006

1

OLEKSAK

MARTYNA

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

2

PAPIERNICKA

OLIWIA

LUBACZÓW

3

BŁASZKOWSKA

ANNA

CZŁUCHÓW

4

JASTRZĘBSKA

JULIA

OSTRÓW WLKP

MŁODZICY

 

Nazwisko

Imię

Klub

Dziewczęta

KUMITE

6.1-4.3 Kyu

2004-2006

1

OLEKSAK

MARTYNA

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

2

BŁASZKOWSKA

ANNA

CZŁUCHÓW

3

PAPIERNICKA

OLIWIA

LUBACZÓW

4

JASTRZĘBSKA

JULIA

OSTRÓW WLKP

MŁODZICY

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

KATA

6.1-4.3 Kyu

2004-2006

1

JOŃCZA-LIS

SZYMON

OSTRÓW WLKP

2

HUBERT

LANGE

CZŁUCHÓW

3

ŻULEWICZ

MARCIN

LUBACZÓW

4

BADZIO

DAWID

SŁUPSK

MŁODZICY

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

KUMITE

6.1-4.3 Kyu

2004-2006

1

ŻULEWICZ

MARCIN

LUBACZÓW

2

JOŃCZA-LIS

SZYMON

OSTRÓW WLKP

3

LANGE

HUBERT

CZŁUCHÓW

4

BŁASZCZYK

MICHAŁ

OSTRÓW WLKP

MŁODZICY ST

 

Nazwisko

Imię

Klub

Dziewczęta

KATA

9.1-7.3

2001-2003

1

LIPSKA

JULIA

CZŁUCHÓW

2

KLOCEK

WERONIKA

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

3

KLAFETKA

KINGA

TUCHOLA

4

ŚMIGIELSKA

ALICJA

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

MŁODZICY ST

 

Nazwisko

Imię

Klub

Dziewczęta

KUMITE

9.1-7.3

2001-2003

1

LIPSKA

JULIA

CZŁUCHÓW

2

KLOCEK

WERONIKA

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

3

KLAFETKA

KINGA

TUCHOLA

4

KONIK

JOANNA

OSTRÓW WLKP

MŁODZICY ST

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

KATA

9.1-7.3

2001-2003

1

KROŚNICKI

PATRYK

SŁUPSK

2

WARCZAK

FILIP

TUCHOLA

3

WÓJCOSZYN

PATRYK

CZŁUCHÓW

4

KONOWALSKI

NIKODEM

OSTRÓW WLKP

MŁODZICY ST

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

KUMITE

9.1-7.3

2001-2003

1

WARCZAK

FILIP

TUCHOLA

2

SZULTA

SZYMON

CZŁUCHÓW

3

DZIECIĄTKO

WOJCIECH

CZŁUCHÓW

4

KRYSZTOFIAK

JAKUB

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

MŁODZICY ST

 

Nazwisko

Imię

Klub

Dziewczęta

KATA

6.1-4.3

2001-2003

1

HERON

NATALIA

CZŁUCHÓW

2

LASKOWSKA

NATALIA

PELPLIN

3

KĘDZIERSKA

JULIA

OSTRÓW WLKP

4

PLUCIŃSKA

GABRIELA

OSTRÓW WLKP

MŁODZICY ST

 

Nazwisko

Imię

Klub

Dziewczęta

KUMITE

6.1-4.3

2001-2003

1

CHYŁA

ALICJA

PELPLIN

2

HERON

NATALIA

CZŁUCHÓW

3

PLUCIŃSKA

GABRIELA

OSTRÓW WLKP

4

GÓRALSKA

JULIA

CZŁUCHÓW

MŁODZICY ST

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

KATA

6.1-4.3

2001-2003

1

GURDAK

KRZYSZTOF

CZŁUCHÓW

2

BRUSKI

WOJCIECH

CZŁUCHÓW

3

SKŁODOWSKI

BARTOSZ

PELPLIN

4

FRĄCKOWIAK

MATEUSZ

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

MŁODZICY ST

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

KUMITE

6.1-4.3

2001-2003

1

LITWIŃSKI

NIKODEM

PELPLIN

2

KURZAWSKI

JAKUB

OSTRÓW WLKP

3

SERWA

DAWID

SKARSZEWY

4

KRYGOWSKI

MACIEJ

TUCHOLA

JUNIOR MŁ

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

KATA

9-6 Kyu

1998-2000

1

ŁYKUS

DOMINIK

SŁUPSK

2

STOPPA

PAWEŁ

CZŁUCHÓW

3

LAWRENCE

DAWID

SŁUPSK

4

SZEWA

DAWID

CZŁUCHÓW

JUNIOR MŁ

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

KUMITE

9-6 Kyu

1998-2000

1

GARBOWSKI

JAKUB

CZŁUCHÓW

2

STOPPA

PAWEŁ

CZŁUCHÓW

3

SZEWA

DAWID

CZŁUCHÓW

4

KITTEL

JAKUB

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

JUNIOR MŁ

 

Nazwisko

Imię

Klub

Dziewczęta

KATA

5-1+DAN

1998-2000

1

HOPPE

WIKTORIA

TUCHOLA

2

SKÓRCZEWSKA

ALEKSANDRA

TUCHOLA

3

SZAGANIEC

KLAUDIA

LUBACZÓW

4

STEMPA

PAULINA

PELPLIN

JUNIOR MŁ

 

Nazwisko

Imię

Klub

Dziewczęta

KUMITE

5-1+DAN

1998-2000

1

HOPPE

WIKTORIA

TUCHOLA

2

STEMPA

PAULINA

PELPLIN

3

SZAGANIEC

KLAUDIA

LUBACZÓW

4

GLINIECKA

EMILIA

TUCHOLA

JUNIOR MŁ

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

KATA

5-1+DAN

1998-2000

1

JURKIEWICZ

SAMUEL

TUCHOLA

2

HERMAN

MICHAŁ

TUCZNO

3

JURKIEWICZ

GRACJAN

TUCHOLA

4

MYSZKA

MATEUSZ

PELPLIN

JUNIOR ST

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

KUMITE

5-1+DAN

1995-1997

1

MYSZKA

MATEUSZ

PELPLIN

2

HERMAN

MICHAŁ

TUCZNO

3

SONTOWSKI

MIKOŁAJ

TUCHOLA

4

PRABUCKI

DOMINIK

TUCHOLA

JUNIOR ST

 

Nazwisko

Imię

Klub

Mężczyźni

KATA

5-1+DAN

1995-1997

1

RUDNIK

PIOTR

CZŁUCHÓW

2

SKŁODOWSKI

DAWID

PELPLIN

3

MOKRZYCKI

JAROSŁAW

LUBACZÓW

4

CZABAN

PIOTR

LUBACZÓW

JUNIOR ST

 

Nazwisko

Imię

Klub

Mężczyźni

KUMITE

5-1+DAN

1995-1997

1

SKŁODOWSKI

DAWID

PELPLIN

2

MOKRZYCKI

JAROSŁAW

LUBACZÓW

3

MOKRZYCKI

KAMIL

LUBACZÓW

4

ANDREARCZYK

KRYSTIAN

TUCHOLA

SENIOR

 

Nazwisko

Imię

Klub

Mężczyźni

KATA

9-6 Kyu

1994 i st

1

BANASIAK

ZBIGNIEW

SŁUPSK

2

PYTLAK

TOMASZ

CZŁUCHÓW

3

WÓJCISZYN

ANDRZEJ

CZŁUCHÓW

4

MATEUSZÓW

TOMASZ

SIEMIANICE

SENIOR

 

Nazwisko

Imię

Klub

Mężczyźni

KUMITE

9-6 Kyu

1994 i st

1

BANASIAK

ZBIGNIEW

SŁUPSK

2

MOGIŁKA

KRZYSZTOF

CZŁUCHÓW

3

ZIENIUK

DOMINIK

CZŁUCHÓW

4

PYTLAK

TOMASZ

CZŁUCHÓW

JUNIOR ST i SENIORZY

Nazwisko

Imię

Klub

Kobiety

KATA

9-1 Kyu

1994 i st

1

KANTAK

EWELINA

CZŁUCHÓW

2

SZCZYGIELSKA

ALEKSANDRA

CZŁUCHÓW

3

ZIELKOWSKA

SYLWIA

CZŁUCHÓW

4

 

 

 

SENIOR

 

Nazwisko

Imię

Klub

Kobiety

KUMITE

5-1 Kyu

1994 i st

1

SZCZYGIELSKA

ALEKSANDRA

CZŁUCHÓW

2

ZIELKOWSKA

SYLWIA

CZŁUCHÓW

3

KANTAK

EWELINA

CZŁUCHÓW

4

 

 

 

SENIOR

 

Nazwisko

Imię

Klub

Mężczyźni

KATA

5-1 Kyu

1994 i st

1

OLEKSAK

RADOSŁAW

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

2

OSTASZEWSKI

ANDRZEJ

CZŁUCHÓW

3

OSTASZEWSKI

RYSZARD

CZŁUCHÓW

4

EBERT

SVEN

HANNOVER

SENIOR

 

Nazwisko

Imię

Klub

Mężczyźni

KUMITE

5-1 Kyu

1994 i st

1

OSTASZEWSKI

ANDRZEJ

CZŁUCHÓW

2

PETA

PIOTR

CZŁUCHÓW

3

OSTASZEWSKI

RYSZARD

CZŁUCHÓW

4

EBERT

SVEN

HANNOVER

2018  Shotokan Goshindo Intitute Poland   globbers joomla templates