background
SGI

Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Karate Młodzików 2015

 

WYNIKI TURNIEJU

 

MŁODZICY MŁ

 

  Nazwisko Imię Klub
Dziewczęta 1 PAUKSZTEŁO OLIWIA CZŁUCHÓW
KATA 2 HELLAK MARIA KRZYŻ WIELKOPOLSKI
9.1-4.3 Kyu 3 SZEWA OLIWIA CZŁUCHÓW
2007 i mł. 4 BARCZYŃSKA HANNA OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY MŁ

  Nazwisko Imię Klub
Dziewczęta 1 HELLAK MARIA KRZYŻ WIELKOPOLSKI
KUMITE 2 PAUKSZTEŁO OLIWIA CZŁUCHÓW
9.1-4.3 Kyu 3 BARCZYŃSKA HANNA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
2007 i mł. 4 ROZTOCKA OLGA OSTRZESZÓW

 

MŁODZICY MŁ

  Nazwisko Imię Klub
Chłopcy 1 BINIAK GRACJAN KRZYŻ WIELKOPOLSKI
KATA 2 FRĄSZCZAK JAN OSTRÓW WIELKOPOLSKI
9.1-4.3 Kyu 3 CHUĆ GRACJAN CZŁUCHÓW
2007 i mł. 4 KRYGOWSKI WOJCIECH TUCHOLA

 

MŁODZICY MŁ

  Nazwisko Imię Klub
Chłopcy 1 FRĄSZCZAK JAN OSTRÓW WIELKOPOLSKI
KUMITE 2 BINIAK GRACJAN KRZYŻ WIELKOPOLSKI
9.1-4.3 Kyu 3 KRYGOWSKI WOJCIECH TUCHOLA
2007 i mł. 4 WELCER CYPRIAN OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY

  Nazwisko Imię Klub
Dziewczęta 1 SZCZĘCH AGATA KRZYŻ WIELKOPOLSKI
KATA 2 SMOLIŃSKA WIKTORIA CZŁUCHÓW
9.1-8.3 Kyu 3 DZIECIĄTKO MONIKA CZŁUCHÓW
2004-2006 4 ZUZANNA PAWĘSKA CZŁUCHÓW

 

MŁODZICY

  Nazwisko Imię Klub
Dziewczęta 1 DZIECIĄTKO MONIKA CZŁUCHÓW
KUMITE 2 SMOLIŃSKA WIKTORIA CZŁUCHÓW
9.1-8.3 Kyu 3 MARKIEWICZ MAJA TUCHOLA
2004-2006 4 SZCZĘCH AGATA KRZYŻ WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY

  Nazwisko Imię Klub
Chłopcy 1 JANICKI ALEKSANDER OSTRÓW WIELKOPOLSKI
KATA 2 DOKTÓR SZYMON OSTRÓW WIELKOPOLSKI
9.1-8.3 Kyu 3 SŁABICKI MICHAŁ CZŁUCHÓW
2004-2006 4 KUBIAK IGOR OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY

  Nazwisko Imię Klub
Chłopcy 1 DOKTÓR SZYMON OSTRÓW WIELKOPOLSKI
KUMITE 2 JANICKI ALEKSANDER OSTRÓW WIELKOPOLSKI
9.1-8.3 Kyu 3 SUMISŁAWSKI HUBERT OSTRÓW WIELKOPOLSKI
2004-2006 4 BARTCZAK PIOTR OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY

  Nazwisko Imię Klub
Dziewczęta 1 PETRECKA ALEKSANDRA CZŁUCHÓW
KATA 2 PRZYSIECKA ALEKSANDRA SŁUPSK
7.1-4.3 Kyu 3 ŁOMNICKA LAURA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
2004-2006 4 JASTRZĘBSKA JULIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY

  Nazwisko Imię Klub
Dziewczęta 1 JASTRZĘBSKA JULIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
KUMITE 2 PRZYSIECKA ALEKSANDRA SŁUPSK
7.1-4.3 Kyu 3 PETRECKA ALEKSANDRA CZŁUCHÓW
2004-2006 4 PILARCZYK MONIKA ZAMOŚĆ

 

MŁODZICY

  Nazwisko Imię Klub
Chłopcy 1 LANGE HUBERT CZŁUCHÓW
KATA 2 URBAN HUBERT TUCHOLA
7.1-4.3 Kyu 3 JOŃCZA-LIS SZYMON OSTRÓW WIELKOPOLSKI
2004-2006 4 SILIŃSKI ANDRZEJ OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY

  Nazwisko Imię Klub
Chłopcy 1 KAMIŃSKI FILIP CZŁUCHÓW
KUMITE 2 LANGE HUBERT CZŁUCHÓW
7.1-4.3 Kyu 3 URBAN HUBERT TUCHOLA
2004-2006 4 JOŃCZA-LIS SZYMON OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY ST

  Nazwisko Imię Klub
Dziewczęta 1 KRAWCZYK DOMINIKA CZŁUCHÓW
KATA 2 LIPSKA JULIA CZŁUCHÓW
9.1-7.3 3 CHRAPKOWSKA AGNIESZKA CZŁUCHÓW
2001-2003 4 KONIK JOANNA OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY ST

  Nazwisko Imię Klub
Dziewczęta 1 LIPSKA JULIA CZŁUCHÓW
KUMITE 2 CHRAPKOWSKA AGNIESZKA CZŁUCHÓW
9.1-7.3 3 KONIK JOANNA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
2001-2003 4 KRAWCZYK DOMINIKA CZŁUCHÓW

 

MŁODZICY ST

  Nazwisko Imię Klub
Chłopcy 1 KONOWALSKI NIKODEM OSTRÓW WIELKOPOLSKI
KATA 2 KROŚNICKI PATRYK SŁUPSK
9.1-7.3 3 DZIECIĄTKO WOJCIECH CZŁUCHÓW
2001-2003 4 SZULTA SZYMON CZŁUCHÓW

 

MŁODZICY ST

  Nazwisko Imię Klub
Chłopcy 1 WARCZAK FILIP TUCHOLA
KUMITE 2 SZULTA SZYMON CZŁUCHÓW
9.1-7.3 3 KONOWALSKI NIKODEM OSTRÓW WIELKOPOLSKI
2001-2003 4 DZIECIĄTKO WOJCIECH CZŁUCHÓW

 

MŁODZICY ST

  Nazwisko Imię Klub
Dziewczęta 1 HERON NATALIA CZŁUCHÓW
KATA 2 GLISZCZYŃSKA EMILIA CZŁUCHÓW
6.1-4.3 3 ANDRUKONIS NADIA KRZYŻ WIELKOPOLSKI
2001-2003 4 PLUCIŃSKA GABRIELA OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY ST

  Nazwisko Imię Klub
Dziewczęta 1 TRYBOBA BOGNA KRZYŻ WIELKOPOLSKI
KUMITE 2 PLUCIŃSKA GABRIELA OSTRÓW WIELKOPOLSKI
6.1-4.3 3 HERON NATALIA CZŁUCHÓW
2001-2003 4 ANDRUKONIS NADIA KRZYŻ WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY ST

  Nazwisko Imię Klub
Chłopcy 1 KRYGOWSKI MACIEJ TUCHOLA
KATA 2 GRZEGOROWSKI GRACJAN OSTRÓW WIELKOPOLSKI
6.1-4.3 3 KURZAWSKI JAKUB OSTRÓW WIELKOPOLSKI
2001-2003 4 FRĄCKOWIAK MATEUSZ KRZYŻ WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY ST

  Nazwisko Imię Klub
Chłopcy 1 GRZEGOROWSKI GRACJAN OSTRÓW WIELKOPOLSKI
KUMITE 2 KRYGOWSKI MACIEJ TUCHOLA
6.1-4.3 3 MALARSKI DOMINIK SŁUPSK
2001-2003 4 ZIENIUK FILIP CZŁUCHÓW
2018  Shotokan Goshindo Intitute Poland   globbers joomla templates