background
SGI

II Ogólnopolski Turniej Karate Shotokan SGI Poland - Krzyż Wlkp.

 

 

MŁODZICY MŁ

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Dziewczęta 1 ANDRUKONIS TATIANA KRZYŻ WIELKOPOLSKI
KATA 2 KWIATKOWSKA OLIWIA CZŁUCHÓW
9.1-4.3 Kyu 3 RUŻYŁO MAJA CZŁUCHÓW
2008 i mł. 4 WEGNER MARIKA TUCHOLA

 

MŁODZICY MŁ

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Dziewczęta 1 KWIATKOWSKA OLIWIA CZŁUCHÓW
KUMITE 2 RUŻYŁO MAJA CZŁUCHÓW
9.1-4.3 Kyu 3 SPYCHALSKA NELLI KRZYŻ WIELKOPOLSKI
2008 i mł. 4 ANDRUKONIS TATIANA KRZYŻ WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY MŁ

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Chłopcy 1 ROBACKI ALEKSANDER LUBACZÓW
KATA 2 FRĄSZCZAK MATEUSZ OSTRÓW WIELKOPOLSKI
9.1-4.3 Kyu 3 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI ALEX CZŁUCHÓW
2007 i mł. 4 LEWCZUK ADRIAN SŁUPSK

 

MŁODZICY MŁ

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Chłopcy 1 ROBACKI ALEKSANDER LUBACZÓW
KUMITE 2 LEWCZUK ADRIAN SŁUPSK
9.1-4.3 Kyu 3 ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI ALEX CZŁUCHÓW
2007 i mł. 4 FRĄSZCZAK MATEUSZ OSTRÓW WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Dziewczęta 1 MALACH AMELIA KRZYŻ WIELKOPOLSKI
KATA 2 SZUMOWSKA PAULINA KRZYŻ WIELKOPOLSKI
9.1-9.3 Kyu 3 DALIDOWICZ ZUZANNA KRZYŻ WIELKOPOLSKI
2005-2007 4 PIETRUCIK ANTONINA KRZYŻ WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Dziewczęta 1 WÓJCOSZYN MAJA CZŁUCHÓW
KUMITE 2 SZUMOWSKA PAULINA KRZYŻ WIELKOPOLSKI
9.1-9.3 Kyu 3 JAGŁA JUSTYNA LUBASZ
2005-2007 4 MALACH AMELIA KRZYŻ WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Chłopcy 1 WAŁDOCH OLIWIER TUCHOLA
KATA 2 DORAWA KACPER CZŁUCHÓW
9.1-9.3 Kyu 3 KULBASZEWSKI ANDRZEJ WAŁCZ
2005-2007 4 BLATKIEWICZ KACPER KRZYŻ WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Chłopcy 1 WAŁDOCH OLIWIER TUCHOLA
KUMITE 2 ORZECHOWSKI JAKUB KRZYŻ WIELKOPOLSKI
9.1-9.3 Kyu 3 DORAWA KACPER CZŁUCHÓW
2005-2007 4 GUMNY MARCIN DREZDENKO

 

MŁODZICY

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Dziewczęta 1 SZCZĘCH AGATA KRZYŻ WIELKOPOLSKI
KATA 2 NIESIOŁOWSKA ZUZANNA TUCHOLA
8.1-4.3 Kyu 3 PRZYSIECKA ALEKSANDRA SŁUPSK
2005-2007 4 LEWINSKA MARTYNA CZŁUCHÓW

 

MŁODZICY

 

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Dziewczęta 1 SZCZĘCH AGATA KRZYŻ WIELKOPOLSKI
KUMITE 2 LESZCZYŃSKA KINGA TUCHOLA
8.1-4.3 Kyu 3 KUPIEC PATRYCJA SŁUPSK
2005-2007 4 MARKIEWICZ MAJA TUCHOLA

 

MŁODZICY

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Chłopcy 1 ŻULEWICZ MARCIN LUBACZÓW
KATA 2 LANGE HUBERT CZŁUCHÓW
8.1-4.3 Kyu 3 BINIAK GRACJAN KRZYŻ WIELKOPOLSKI
2005-2007 4 OLEKSAK KACPER KRZYŻ WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Chłopcy 1 FRĄSZCZAK JAN OSTRÓW WIELKOPOLSKI
KUMITE 2 LANGE HUBERT CZŁUCHÓW
8.1-4.3 Kyu 3 ŻULEWICZ MARCIN LUBACZÓW
2005-2007 4 MOGIŁKA EMILIAN CZŁUCHÓW

 

MŁODZICY ST

 

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Dziewczęta 1 GABRYSZAK MAJA WAŁCZ
KATA 2 HELAK AGNIESZKA KRZYŻ WIELKOPOLSKI
9.1-8.3 3 ŁĘGOWSKA NATALIA SŁUPSK
2002-2004 4 RENN ALEKSANDRA DREZDENKO

 

MŁODZICY ST

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Dziewczęta 1 SMOLIŃSKA WIKTORIA CZŁUCHÓW
KUMITE 2 ŁĘGOWSKA NATALIA SŁUPSK
9.1-8.3 3 HELAK AGNIESZKA KRZYŻ WIELKOPOLSKI
2002-2004 4 GUMNA DOMINIKA DREZDENKO

 

MŁODZICY ST

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Chłopcy 1 WARCZAK FILIP TUCHOLA
KATA 2 WÓJCISZYN PATRYK CZŁUCHÓW
9.1-8.3 3 KOKOT OSKAR OSTRÓW WIELKOPOLSKI
2002-2004 4 CIEŚLAK ARMIN KRZYŻ WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY ST

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Chłopcy 1 WÓJCISZYN PATRYK CZŁUCHÓW
KUMITE 2 KEMPA MATEUSZ OSTRZESZÓW
9.1-8.3 3 KOKOT OSKAR OSTRÓW WIELKOPOLSKI
2002-2004 4 SOŁECKI MATEUSZ OSTRZESZÓW

 

MŁODZICY ST

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Dziewczęta 1 HERON NATALIA CZŁUCHÓW
KATA 2 LIPSKA JULIA CZŁUCHÓW
6.1-4.3 3 LASKOWSKA NATALIA PELPLIN
2002-2004 4 OILESZYCKS JUSTYNA LUBACZÓW

 

MŁODZICY ST

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Dziewczęta 1 LIPSKA JULIA CZŁUCHÓW
KUMITE 2 CHRAPKOWSKA AGNIESZKA CZŁUCHÓW
6.1-4.3 3 HERON NATALIA CZŁUCHÓW
2002-2004 4 GERASZ LAURA WAŁCZ

 

MŁODZICY ST

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Chłopcy 1 KURZAWSKI JAKUB OSTRÓW WIELKOPOLSKI
KATA 2 PAZIEWSKI JAKUB SŁUPSK
6.1-4.3 3 SERWA DAWID SKARSZEWY
2002-2004 4 MALARSKI DOMINIKA SŁUPSK

 

MŁODZICY ST

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Chłopcy 1 URBAN HUBERT TUCHOLA
KUMITE 2 KURZAWSKI JAKUB OSTRÓW WIELKOPOLSKI
6.1-4.3 3 SERWA DAWID SKARSZEWY
2002-2004 4 DZIECIĄTKO WOJCIECH CZŁUCHÓW

 

JUNIORZY MŁ

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Dziewczęta 1 GÓRALSKA JULIA CZŁUCHÓW
KATA 2 CHYŁA ALICJA PELPLIN
9-1+DAN 3 WARCZAK KLAUDIA SKARSZEWY
1999-2001 4 CZAPIEWSKA JULIA SKARSZEWY

 

JUNIORZY MŁ

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Dziewczęta 1 WARCZAK KLAUDIA SKARSZEWY
KUMITE 2 CZAPIEWSKA JULIA SKARSZEWY
9-7 3 ŚMIGIELSKA ALICJA KRZYŻ WIELKOPOLSKI
1999-2001 4      

 

JUNIORZY MŁ

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Dziewczęta 1 CHYŁA ALICJA PELPLIN
KUMITE 2 GÓRALSKA JULIA CZŁUCHÓW
6-1+DAN 3 KLOCEK WERONKA KRZYŻ WIELKOPOLSKI
1999-2001 4      

 

JUNIORZY MŁ

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Chłopcy 1 BANIA MICHAŁ LUBACZÓW
KATA 2 JURKIEWICZ SAMUEL TUCHOLA
9-1 + DAN 3 GURDAK KRZYSZTOF CZŁUCHÓW
1999-2001 4 KRYGOWSKI MACIEJ TUCHOLA

 

JUNIORZY MŁ

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Chłopcy 1 STOLTMANN MACIEJ CZŁUCHÓW
KUMITE 2 SOBOLEWSKI SZYMON DREZDENKO
9-7 3 KITTEL JAKUB KRZYŻ WIELKOPOLSKI
1999-2001 4 MALISZ PAWEŁ KRZYŻ WIELKOPOLSKI

 

JUNIORZY MŁ

 

 

Nazwisko

 

Imię

 

Klub

Chłopcy 1 BANIA MICHAŁ LUBACZÓW
KUMITE 2 JURKIEWICZ SAMUEL TUCHOLA
7-1+DAN 3 KRYGOWSKI MACIEJ TUCHOLA
1999-2001 4 CZEKAŁA SZYMON KRZYŻ WIELKOPOLSKI
2017  Shotokan Goshindo Intitute Poland   globbers joomla templates