background
SGI

 

MŁODZICY MŁ

 

Nazwisko

Imię

Klub

Dziewczęta

1

WIŚNIEWSKA

MARIA

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

KATA

2

PULKA

JULIA

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

9.1-4.3 Kyu

3

ADAMSKA

JULIA

CZŁUCHÓW

2009 i mł.

4

MALACH

MAJA

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY MŁ

 

Nazwisko

Imię

Klub

Dziewczęta

1

ADAMSKA

JULIA

CZŁUCHÓW

KUMITE

2

CUPA

MARIA

CZŁUCHÓW

9.1-4.3 Kyu

3

MALACH

MAJA

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

2009 i mł.

4

BOBIŃSKA

HELENA

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY MŁ

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

1

FRĄSZCZAK

MATEUSZ

OSTRÓW

KATA

2

WARCZAK

OLIWIER

CZŁUCHÓW

9.1-4.3 Kyu

3

PRYPUTNIEWICZ

DYMITR

SŁUPSK

2009 i mł.

4

PAWLAK

GABRIEL

TUCZNO

 

MŁODZICY MŁ

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

1

FRĄSZCZAK

MATEUSZ

OSTRÓW

KUMITE

2

KMITA

WOJCIECH

SŁUPSK

9.1-4.3 Kyu

3

MALACH

MARCEL

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

2009 i mł.

4

GAWLIK

JAKUB

CZŁUCHÓW

 

MŁODZICY

 

Nazwisko

Imię

Klub

Dziewczęta

1

BOLIŃSKA

BLANKA

TUCHOLA

KATA

2

ZIELIŃSKA

MARTA

TUCHOLA

9.1-9.3 Kyu

3

BIERNACKA

ANNA

TUCZNO

2006-2008

4

DANICKA

NIKOLA

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY

 

Nazwisko

Imię

Klub

Dziewczęta

1

ANDREARCZYK

KALINA

TUCHOLA

KUMITE

2

JAGŁA

JUSTYNA

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

9.1-9.3 Kyu

3

BIERNACKA

ANNA

TUCZNO

2006-2008

4

BOLIŃSKA

BLANKA

TUCHOLA

 

MŁODZICY

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

1

GRAŚ

WIKTOR

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

KATA

2

MAJCHRZAK

FRANCISZEK

TUCZNO

9.1-9.3 Kyu

3

KRZYŻEWSKI

MIŁOSZ

WAŁCZ

2006-2008

4

MRÓZ

ALAN

TUCHOLA

 

MŁODZICY

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

1

KRZYŻEWSKI

MIŁOSZ

WAŁCZ

KUMITE

2

MAJCHRZAK

FRANCISZEK

TUCHOLA

9.1-9.3 Kyu

3

MRÓZ

ALAN

TUCHOLA

2006-2008

4

GUMNY

MARCIN

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY

 

Nazwisko

Imię

Klub

Dziewczęta

1

KWIATKOWSKA

OLIWIA

CZŁUCHÓW

KATA

2

NIESIOŁOWSKA

ZUZANNA

TUCHOLA

8.1-4.3 Kyu

3

GERASZ

AMELIA

WAŁCZ

2006-2008

4

SPYCHALSKA

NELI

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY

 

Nazwisko

Imię

Klub

Dziewczęta

1

PAWĘSKA

ZUZANNA

CZŁUCHÓW

KUMITE

2

SZCZĘCH

AGATA

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

8.1-4.3 Kyu

3

NIESIOŁOWSKA

ZUZANNA

TUCHOLA

2006-2008

4

LEWINSKA

MARTYNA

CZŁUCHÓW

 

MŁODZICY

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

1

BINIAK

GRACJAN

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

KATA

2

DOKTÓR

SZYMON

OSTRÓW

8.1-4.3 Kyu

3

FRĄSZCZAK

JAN

OSTRÓW

2006-2008

4

KAPISZKA

KLAUDIUSZ

CZŁUCHÓW

 

MŁODZICY

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

1

DOKTÓR

SZYMON

OSTRÓW

KUMITE

2

ŻMUDA-TRZEBIATOWSKI

ALEX

CZŁUCHÓW

8.1-4.3 Kyu

3

FRĄSZCZAK

JAN

OSTRÓW

2006-2008

4

MYŚKÓW

JAKUB

TUCHOLA

 

MŁODZICY ST

 

Nazwisko

Imię

Klub

Dziewczęta

1

PAWŁOWSKA

ZOFIA

CZŁUCHÓW

KATA

2

KUCZKOWSKA

URSZULA

TUCHOLA

9.1-8.3

3

HEJAK

ALEKSANDRA

TUCZNO

2003-2005

4

KRAUZE

ZOFIA

TUCZNO

 

MŁODZICY ST

 

Nazwisko

Imię

Klub

Dziewczęta

1

PAWŁOWSKA

ZOFIA

CZŁUCHÓW

KUMITE

2

HEJAK

ALEKSANDRA

TUCZNO

9.1-8.3

3

KUCZKOWSKA

URSZULA

TUCHOLA

2003-2005

4

KRAUZE

ZOFIA

TUCZNO

 

MŁODZICY ST

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

1

KORWEL

KRYSTIAN

WAŁCZ

KATA

2

KONIECZKA

SZYMOIN

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

9.1-9.3

3

ZANDON

MAKSYMILIAN

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

2003-2005

4

SIKORA

KAROL

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY ST

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

1

ZANDON

MAKSYMILIAN

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

KUMITE

2

KONIECZKA

SZYMON

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

9.1-9.3

3

STACHERSKI

SZYMON

TUCHOLA

2003-2005

4

GARCZYŃSKI

BARTOSZ

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY ST

 

Nazwisko

Imię

Klub

Dziewczęta

1

HERON

NATALIA

CZŁUCHÓW

KATA

2

GERASZ

LAURA

WAŁCZ

7.1-4.3

3

GODAWA

WIKTORIA

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

2003-2005

4

JASTRZĘBSKA

JULIA

OSTRÓW

 

MŁODZICY ST

 

Nazwisko

Imię

Klub

Dziewczęta

1

GERASZ

LAURA

WAŁCZ

KUMITE

2

HERON

NATALIA

CZŁUCHÓW

7.1-4.3

3

GODAWA

WIKTORIA

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

2003-2005

4

GUMNA

DOMINIKA

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

 

MŁODZICY ST

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

1

LANGE

HUBERT

CZŁUCHÓW

KATA

2

KAPISZKA

HUBERT

CZŁUCHÓW

8.1-4.3

3

JANICKI

ALEKSANDER

OSTRÓW

2003-2005

4

GRZESIAK

KACPER

CZŁUCHÓW

 

MŁODZICY ST

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

1

URBAN

HUBERT

TUCHOLA

KUMITE

2

JANICKI

ALEKSANDER

OSTRÓW

8.1-4.3

3

KONOWALSKI

NIKODEM

OSTRÓW

2003-2005

4

KAMIŃSKI

FILIP

CZŁUCHÓW

 

JUNIORZY MŁ

 

Nazwisko

Imię

Klub

Dziewczęta

1

GÓRALSKA

JULIA

CZŁUCHÓW

KATA

2

LIPSKA

JULIA

CZŁUCHÓW

9-1+DAN

3

STRÓŻYŃSKA

JULIANNA

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

2000-2002

4

KONIK

JOANNA

OSTRÓW

 

JUNIORZY MŁ

 

Nazwisko

Imię

Klub

Dziewczęta

1

GÓRALSKA

JULIA

CZŁUCHÓW

KUMITE

2

KONIK

JOANNA

OSTRÓW

9-1+DAN

3

LIPSKA

JULIA

CZŁUCHÓW

2000-2002

4

STRÓŻYŃSKA

JULIANNA

KRZYŻ WIELKOPOLSKI

 

JUNIORZY MŁ

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

1

KRYGOWSKI

MACIEJ

TUCHOLA

KUMITE

2

BRUSKI

WOJCIECH

CZŁUCHÓW

9-1+DAN

3

LATAWIEC

PIOTR

CZŁUCHÓW

2000-2002

4

PAZIEWSKI

JAKUB

SŁUPSK

 

JUNIORZY MŁ

 

Nazwisko

Imię

Klub

Chłopcy

1

KRYGOWSKI

MACIEJ

TUCHOLA

KATA

2

BRUSKI

WOJCIECH

CZŁUCHÓW

9-1+DAN

3

LATAWIEC

PIOTR

CZŁUCHÓW

2000-2002

4

SZULTA

SZULTA

CZŁUCHÓW

2018  Shotokan Goshindo Intitute Poland   globbers joomla templates